авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

VRF-системи SIGMA: можливості для комерційних проєктів

Ми вже розповідали про VRF-системи Hitachi, їхні особливості, принцип роботи та відмінності двотрубних VRF від тритрубних. Сьогодні розкажемо про практичне використання однієї серії VRF-систем Hitachi — SET FREE Sigma.  
SET FREE Sigma має технічні характеристики, які роблять її оптимальним вибором для будь-яких користувачів.

Smart Defrost для підтримки комфорту користувачів — інтелектуальне розморожування з оптимізацією циклів відтавання і відключенням вентиляторів у внутрішніх блоках під час процесу розморожування.


Точна підтримка заданої температури завдяки надточній системі управління компресором для забезпечення оптимальної ефективності зовнішнього блоку при часткових навантаженнях.
Змінна температура кипіння: Smart Control дозволяє автоматично змінювати температуру випаровування відповідно до реальних теплових потреб приміщення, а також зовнішньої температури.
RE2020 спрямований на зниження енергоспоживання нових будівель на 20% в порівнянні з RT2012. SET FREE Sigma розроблений відповідно до цього зобов'язання завдяки високим сертифікованим енергоефективним характеристикам і його внутрішнім блокам, доступним в 0,4 НР.

SET FREE Sigma: переваги використання у комерційних об’єктах

Окрім загальних переваг модульні зовнішні блоки SET FREE Sigma мають очевидні “плюси”, які роблять їх особливо вигідним рішенням для комерційних проєктів різного спрямування. 
ТРЦ, ресторани, офісні центри, адміністративні будівлі, госпіталі, школи — кожний об’єкт має свої нюанси, але VRF Hitachi задовольняє потреби проєктувальників практично в усіх випадках. 
Розглянемо сильні сторони SET FREE Sigma.

Працюють на охолодження та на обігрів. Підключаються до двотрубної або тритрубної системи, у другому випадку різні внутрішні блоки можуть одночасно опалювати або охолоджувати приміщення. Це дуже зручно, коли у різних кімнатах потрібно створити різний мікроклімат.
Гнучкість системи: завдяки трьом регульованим рівнями статичного тиску SET FREE Sigma може бути встановлений як зовні, так і всередині технічного приміщення. Таким чином можна підлаштуватися під архітектурні/інженерні особливості комерційного об'єкта.


До одного зовнішнього блока можна підключати багато внутрішніх. Внутрішні блоки можуть мати різну потужність та відноситися до різних типів. Це значний плюс для об’єктів з різними типами приміщень — наприклад, торгових та офісних центрів, медичних та освітніх закладів.
Проста установка блоків рекуперації. Доступний широкий асортимент блоків СН з одним виходом і до 16 виходів, найбільш компактних та легких на ринку. Встановлення не вимагає підключення дренажу, що забезпечує реальну простоту монтажу.


Систему легко розширити: під'єднати внутрішні блоки до системи трубопроводів. Така можливість теж полегшує монтажні роботи. Таким чином VRF-системи — гнучке рішення для проєктів, які передбачають розширення, перебудову, перебувають у процесі ремонту.
Керування блоками відбувається централізовано або окремо. Керувати можна із загального пульта або ПДУ, кожним блоком окремо або всіма одразу. Це дає можливість різним користувачам забезпечувати собі комфорт незалежно від потреб інших. 
Малошумні, не заважають працювати, спілкуватися або відпочивати.

SET FREE SIGMA має діапазон потужностей від 22 до 267 кВт.
Висока енергоефективність блоків забезпечується завдяки конструкції компресора, теплообмінника і вентилятора. 

SET FREE Sigma встановлений на багатьох наших об’єктах: на міському ринку їжі Kyiv Food Market, у Будинку правосуддя у Кропивницькому, ресторанах мережі McDonald`s, Інституті дерматокосметології доктора Богомолець, Центрі надання адміністративних послуг у Слов’янську (Донецька область), районному суді міста Мала Виска Кіровоградської області, Медичному центрі “Медилюкс” м.Вінниця, Мега-Банку м.Київ, Торгово-офісному центрі Tha Mall м.Вінниця. 

Хочете якісне обладнання на вашому об’єкті?

ТОВ “Вент-Сервіс” — офіційний дистриб’ютор Hitachi в Україні. Телефонуйте: +38 044 390 62 56 або +38 067 504 68 66.

17 листопада 2021
×
Отримати консультацію