авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

Silent-Iconic: винятковий дизайн від Hitachi

Японський голос у дизайні завжди був особливим. Сьогодні ми доведемо це на прикладі Silent-Iconic від Hitachi — панелі до касетного внутрішнього блоку з чотиристоронньою роздачею повітря.
Silent-Iconic — безшумний, але культовий продукт, ідеальне поєднання високоякісної технології клімат-контролю та елегантної естетики.
Він з’явився тоді, коли настав час переосмислити систему кондиціонування повітря та створити справді знаковий простір.

І світ це відзначив: Silent-Iconic отримав три відомі дизайнерські нагороди: RedDot Best of the Best 2021 in product design (найвищу нагороду в RedDOT), iF Design Award 2020 у категорії “Продуктовий дизайн” та Good Design Award 2020 у категорії Equipment and Facilities for Professional Use category.
Що потрібно для розробки видатного продукту у секторі HVAC?

Silent-Iconic: запит на дизайн

Старший дизайнер Hitachi, Ltd. Томохіко Сато відповідав за розробку дизайну інноваційної панелі. Він відзначає, що на Silent-Iconic існував чіткий запит у дизайнерському середовищі.

Касетний стельовий кондиціонер з чотиристоронньою роздачею повітря адаптований для багатьох варіантів використань та простору. Він дозволяє ефективно контролювати повітряний потік і має нижчу початкову вартість завдяки легшому монтажу та обтічному дизайну.
Попри те, що дизайнери інтер’єру часто обирають саме такі касетні кондиціонери, — це не їхній улюблений варіант.
А все тому, що касетник зазвичай негативно впливає на естетику інтер’єру.
Дизайнерам подобаються візуально більш стримані блоки, наприклад, прихований канальний. Касетні блоки зручніші у монтажі, але мають багато візуальних елементів.
Наприклад, у мінімалістському інтер'єрі касетний блок із чотиристоронньою роздачею матиме елементи, які не вписуються в простір.
Панель Silent-Iconic створена, щоб вирішити цю розбіжність між дизайном і простотою монтажу.
Створивши витончений в усіх візуальних деталях продукт, Hitachi задовольнили запит дизайнерів, і при цьому зберегли переваги касетних кондиціонерів.

Що особливого у Silent-Iconic?

Дизайнерська панель Silent-Iconic виправдовує свою назву, тихо інтегруючись у простір та створюючи нову іконічну естетику.
У концепції Silent-Iconic було три відправні точки дизайну.
Перший — вихід повітря.
Для обрамлення виходу дизайнери обрали непомітний квадрат чорного кольору й чотири клапани.

Другий — вхід повітря.
Відсутність каркасу і жалюзі дозволили інтегрувати повітрозабірник у стелю гармонійно з іншими архітектурними елементами.
Третій — край (кромка) панелі.
Висота кромки 13 мм і невеликий проріз 3 мм між панеллю і стелею роблять панель візуально тоншою, ніж вона є насправді.
Крім того, край панелі більш плоский, ніж у звичайних чотиристоронніх касетних панелей.

Таким чином, з панеллю Silent-Iconic кондиціонер повністю вписується в поверхню стелі.

Завдяки цим трьом конструктивним особливостям продукт добре підходить для інтеграції в підвісні стелі. Його внутрішні візуальні якості створюють ідеальне співвідношення, у тому числі за умови включення панелі у відкриті стелі.
Навіть коли стеля висока — до 4 метрів, Silent-Iconic має чудовий вигляд.
Для приміщень, які прагнуть створити чисту атмосферу, наприклад, клініки, ресторани чи магазини, ми рекомендуємо варіант білої панелі.
Для просторів з особливим характером можна розглянути варіант чорної панелі.

Також користувачі можуть замовити панель Silent-Iconic з автопідйомною решіткою.
Новий дизайн розширює можливості планування внутрішнього простору кондиціонування, і саме це принесло Hitachi відомі світові нагороди за дизайн.

В Україні ви можете замовити касетний блок зі стандартною панеллю або обрати Silent-Iconic — легендарний японський дизайн Hitachi. 

Телефонуйте, розкажемо про всі можливості: +38 067 504 68 66

10 листопада 2021
×
Отримати консультацію