авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

Переваги використання зволожувача повітря

Агрегати, які зволожують повітря, можуть бути особливо корисними для людей із респіраторними симптомами або сухою шкірою.
Розповімо про переваги зволожувачів повітря.


Сухість: ризики для людини

Сухе повітря може призвести до випаровування вологи зі шкіри та поступове погіршення респіраторних симптомів. Додавання вологи в повітря за допомогою зволожувача може протидіяти цим проблемам.

Зволожувачі повітря можуть допомогти людям, які мають:

  • суху шкіру
  • подразнення очей
  • сухість у горлі або дихальних шляхах
  • алергії
  • частий кашель
  • кровотечі з носа
  • болі у пазухах носу
  • потріскані губи

Деякі люди відчувають респіраторні симптоми в літні місяці, коли погода спекотна, а повітря містить більше алергенів. Кондиціонери та вентилятори виконують циркуляцію сухого повітря у кімнаті, а кондиціонери видаляють будь-яку вологу з повітря. У цей сезон може бути корисним зволожувач повітря.

Однак ще більше зволожувач повітря потрібний у холодні місяці, коли повітря сушить легені, ніс і губи. Крім того, деякі види центрального опалення можуть висушувати повітря в приміщенні.


Зволожувач: зміни, які ви відчуєте

Зволожувач здатен внести справжні зміни у самопочуття членів вашої родини. Ось лише деякі переваги використання приладу, який допоможе вам досягнути оптимального рівня вологості — 40-60%.

1. Профілактика грипу

Автори одного дослідження відзначили, що зволожувачі повітря можуть знизити ризик зараження грипом. Після потрапляння вірусу грипу в повітря (наприклад, з кашлем хворої людини), дослідники виявили, що рівень вологості вище 40% швидко дезактивує частинки вірусу, що робить їх набагато менш імовірно заразними.

2. Зробити кашель більш продуктивним

Сухе повітря може викликати у людини сухий, непродуктивний кашель. Додавання вологості повітря дозволяє отримати більше вологи в дихальні шляхи, що може зробити кашель більш продуктивним, а одужання — швидшим. 

3. Зменшення хропіння

Збільшення кількості вологи в повітрі також може зменшити хропіння. Якщо повітря сухе, дихальні шляхи людини будуть менш змащені, що може погіршити хропіння.
Додавання вологості повітря за допомогою зволожувача вночі може допомогти полегшити деякі симптоми.

4. Підтримка вологості шкіри та волосся

Деякі люди помічають, що взимку їх шкіра, губи та волосся стають сухими та ламкими.
Багато типів опалювальних приладів прокачують гаряче сухе повітря через будинок або офіс, що може зробити шкіру сухою, провокувати свербіння або лущення. Холодне повітря на вулиці також може висушити шкіру.
Використання приладу для зволоження повітря в приміщенні може допомогти зменшити ризик появи сухої, потрісканої шкіри.

5. Переваги для дому

Волога від зволожувача може бути корисною в побуті. Будь-які вологолюбні кімнатні рослини можуть стати яскравішими, а дерев’яна підлога або меблі прослужать довше. Вологість також може допомогти запобігти розтріскування шпалер і накопичення статичної електрики.
Вологе повітря також відчувається тепліше, ніж сухе, що може допомогти людині заощадити гроші на комунальних платежах взимку.

Зволожувач Aerostar — це універсальний прилад з сучасним дизайном, який безшумно працює та живиться від мережі. Має сім кольорів підсвічування та функцію аромадифузора. 

Придбайте за посиланням.

15 лютого 2022
×
Отримати консультацію