авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

Чому у всьому світі зросли продажі зволожувачів повітря?

У звіті “Ринок портативних зволожувачів повітря” (”Portable Humidifier market”) прогнозується, що світовий ринок зволожувачів повітря зростатиме значними темпами між 2022 і 2030 роками. На це вплинула пандемія COVID-19, проте не лише вона. Громадську думку з приводу цього продукту формують різноманітні фактори, і ми розглянемо їх у цій статті. 

Чи можна припинити поширення COVID-19, зволожуючи повітря? 

“Коли ви поєднуєте низьку відносну вологість з низькими температурами, — каже американський пульмонолог, доктор медичних наук Девід Розенберг, — ризик розвитку інфекції потенційно підвищується. Це підтверджують дані, зібрані щодо спалахів COVID-19 у Сіетлі та Китаї”.

Саме пандемія COVID-19 за даними звіту “Ринок портативних зволожувачів повітря” призвела до суттєвого збільшення продажів зволожувачів. Чи справді цей прилад ефективний та чи може сухе повітря бути причиною стрімкого поширення коронавірусу?

Відносна вологість відіграє роль у передачі COVID-19 трьома основними способами:

Висихання дихальних шляхів.
Низька відносна вологість сприяє висиханню діючих клітин слизової оболонки дихальних шляхів. Ці клітини працюють на захист від вірусних частинок та інших чужорідних речовин. Висихання прокладок дихальних шляхів погіршує їхню здатність нормально функціонувати. Коли рівень вологості недостатній, вірусні частинки мають більший потенціал “стикування” в місцях рецепторів дихальних шляхів, що може призвести до підвищеного ризику інфекції.

Віруси гинуть швидше при вищій відносній вологості.
Дослідження показують, що вірусні частинки, що знаходяться в повітрі, гинуть швидше, коли відносна вологість вища. У середовищах, де вірусні частинки розпадаються швидше, менше вірусного матеріалу залишається у повітрі, що призводить до зниження ризику зараження.

Нижча відносна вологість повітря сприяє передачі крапель води та аерозолів повітряно-крапельним шляхом. 
Коли ми кашляємо, чхаємо, розмовляємо чи співаємо, краплі води та менші частинки води (аерозолі), що містять живий вірус, розсіюються в повітрі. Краплі та аерозолі, як правило, довше залишаються на плаву та подорожують далі в повітрі з нижчою відносною вологістю. Вірусовмісні аерозолі, зокрема, можуть глибше проникати в легені, що збільшує можливість передачі.
Звісно, таким чином поширюється не лише COVID-19, але й інші респіраторні хвороби. Під час сезонних епідемій грипу та ГРВІ варто слідкувати за рівнем відносної вологості повітря. 

Зволоження повітря і краса

“Хейлі Бібер спить зі зволожувачем повітря для кращої шкіри, тому я також спробувала використовувати його” — це реальний заголовок американського сайту новин. Такі матеріали свідчать і про сформовану громадську думку з приводу відносної вологості повітря, і пояснюють зростання попиту на зволожувачі.

Отже, які позитивні впливи зволоженого повітря для зовнішнього вигляду приваблюють і зірок, і звичайних користувачів?

По-перше, будь-яка шкіра потребує зволоження: воно потрібне для її молодості та здоров’я. Не лише сухий тип шкіри страждає від низької вологості повітря. Жирна шкіра, у тому числі та, що схильна до акне, має потребу у додатковому зволоженні. В той час, як люди з жирною шкірою не завжди використовують достатньо зволожуючих косметичних продуктів, адже це провокує інші негативні реакції.
Крім того, люди, які мають акне, часто користуються засоби з ретиноїдами та іншими речовинами, які провокують сухість.
Отже, для всіх типів шкіри зволоження повітря у кімнаті можна вважати частиною рутинного догляду за шкірою.

Відомі б’юті-блогери стверджують, що регулярне зволоження повітря допомагає уникнути таких проблем як суха шкіра, потріскані губи, сухість волосся та багато іншого. Оскільки саме вони є лідерами думок для людей різних поколінь, то ця думка створює додаткове зацікавлення зволожувачами. 

Енергоефективність зволожувачів холодного випаровування

У багатьох розвинутих країнах світу зволожувачі — обов’язкова складова побуту. Проте, саме зволожувачі з холодним паром становлять основну частину ринку зволожувачів повітря в США, і не дарма. Продажі цього типу пристроїв на ринку зростають найбільше.

На відміну від зволожувачів з теплим випаровуванням (тобто випарників), версії з холодним випаровуванням додають вологу в повітря в приміщенні без кип’ятіння води. Вони безпечні: не можуть викликати опіків, є єдиним типом зволожувачів, які педіатри рекомендують для сімей з немовлятами та маленькими дітьми.

Вони також є найкращим вибором для будинків з домашніми тваринами, схильними досліджувати незвичні прилади.

Також прохолодний туман може допомогти зменшити набряк у носових ходах, полегшуючи дихання, про що повідомляє Управління з контролю за продуктами та ліками США. Навпаки, теплий пар може викликати набряк носових проходів, ускладнюючи дихання — ще одна причина, чому FDA не рекомендує використовувати їх для немовлят з кашлем і застудою.

Одна з головних позитивних характеристик зволожувачів холодного випаровування — енергоефективність. Моделі з холодним випаровуванням споживають значно менше енергії. Причина в тому, що вони працюють без кип’ятіння води, для чого потрібна неабияка кількість електроенергії. 
Стильні ультразвукові зволожувачі Aerostar — найкраще рішення для дому або офісу.

Придбайте за посиланням.

16 лютого 2022
×
Отримати консультацію