авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

Опалення будинку - Поради щодо енергозбереження на холодну пору

У якому куточку світу ви б не знаходилися, збереження теплого та комфортного мікроклімату в будинку буде завжди пріоритетом. В залежності від місця проживання, деякі будинки потребують потужніших систем опалення, ніж інші, але спільним для всіх нас лишається одне - знайти правильний баланс між нашим комфортом та зменшенням витрат. На щастя, є безліч енергозберігаючих порад на холодні місяці, які більшість домогосподарств можуть використовувати для контролю холоду та вологи.

Якщо ви бажаєте ознайомитися з найкращими порадами щодо економії в холодну пору та ефективними прийомами обігріву, зберігаючи максимальний комфорт, читайте далі.

Збереження тепла виходить за рамки комфорту

Ніхто не любить відчувати прохолоду, відпочиваючи вдома, не кажучи вже про холод, але на кону більше, ніж ваш комфорт.

Тривалі низькі температури і вологість в приміщенні можуть впливати на наше здоров’я різними способами: викликати недуги, що впливають на дихальну систему, включаючи простуду, підвищувати сприйнятливість до депресії та тривоги, а також посилювати проблеми з кровообігом, такі як високий кров’яний тиск, інфаркти та інсульти тощо.

Холодний дім також є ворогом і для самого себе; оскільки ми намагаємось не допускати холодне повітря і зберегти тепле всередині, це створює ідеальні умови для процвітання плісняви. Яка, в свою чергу, завдає шкоди вашому дому та особистим речам.

Отож, враховуючи причини для опалення будинку, важливіші за ваш комфорт, ми маємо наступне запитання: «Як можна це зробити, знижуючи рахунки?»

 

Поради щодо енергозбереження

Нижче ми зібрали найкращі поради та підказки, щоб допомогти вам уникнути холоду та одночасно зменшити витрати. Практичні ідеї, якими може скористатися більшість домогосподарств, і спеціалізовані рішення від Hitachi Cooling & Heating, ось наші енергозберігаючі поради на холодну пору.

Максимально використовуйте свої штори та жалюзі

Дайте сонячному світлу і природньому теплу, яке воно проводить, потрапляти у приміщення. Особливо важливими є вікна, що виходять на південь. На вечір бажано закривати штори т жалюзі, щоб утеплити вікна і скоротити витрати тепла. За статистикою близько 10-25% тепла будинку витрачається саме через них.

Достатньо 20 -21ºC

Один градус може суттєво змінити ваш рахунок за опалення (ймовірне зниження рахунку на 3%, якщо тримати температуру на градус нижче протягом 24 годин). Багато людей встановлюють температуру близько 23 ° C, але на практиці достатньо 21 ° C або 20 ° C, щоб почуватися комфортно вдома, вдягаючи одяг з довгими рукавами. Це дійсно гарна ідея, яка не виходить за межі комфорту.

Під час сну можна знизити температуру до 15 ° C, ба навіть до 10° C. Ви також можете вимикати опалення коли вас немає вдома. Найкращим варіантом для збільшення ефективності є програмований термостат.

Закривайте двері

Шкідлива звичка, яка може призвести до втрати енергії. Будучи вдома в холодну пору, найкраще закрити двері кімнат, що опалюються, і тих, які не використовуються. Це робиться для того, щоб холодне повітря не виповзало з вільних приміщень і не впливало на температуру інших. З іншого боку, якщо ви можете, не забудьте вимкнути або зменшити подачу опалення в порожні кімнати. Це поширена і легка помилка, але вона споживає більше енергії, ніж потрібно.

Ущільніть будь-які витоки повітря

Можливо, одна з найбільш трудомістких порад у нашому списку - комплекти з пінопласту або тканини на вікнах і дверях зупиняють витік повітря, а протяги руйнують ваші зусилля. Також для тріщин використовуйте силіконову шпаклівку та погодну стрічку, щоб ефективно їх ущільнити. Ви будете здивовані, скільки тепла втрачається, а також тим, як легко усунути небажані витоки.

Запобігайте втратам тепла від каміна

Якщо ви не використовуєте камін, не залишайте заслінку каміну відкритою: це все одно, що широко відкрити вікно! Ви будете випускати тепле і холодне повітря.

Не перешкоджайте джерелам тепла

У вас є диван чи висока шафа, що знаходяться прямо перед вашим джерелом опалення? Тоді ми пропонуємо вам перемістити ці меблі, для максимального розподілення тепла. Навіть будинки з обмеженим простором можуть виграти від переміщення масивних меблів на кілька сантиметрів, залишаючи простір для поліпшення потоку повітря.

Використовуйте килими

Килими ізолюють ваші ноги від холодної підлоги. У ванній кімнаті замість вовняних килимів на підлозі можна використовувати килими з натурального волокна (наприклад, джутові або сизалеві).

Підтримуйте правильний рівень вологості

Це може здатися нерозумним, але важливо підтримувати правильний рівень вологи в повітрі. Протягом холодних місяців повітря, як правило, стає більш сухим, і опалення приміщення може додатково випаровувати вологість. Ця сухість не тільки робить повітря більш холодним, але також заважає повітрю зберігати тепло протягом тривалого періоду. Ідеальний рівень вологості в приміщенні в холодну пору повинен становити 30-40%.

Кімнатні рослини - хороший спосіб регулювати рівень вологи. Також корисно тримати невеликі миски з водою біля системи опалення.

Перейдіть на аеротермальну систему опалення

Аеротермія є не тільки більш стійкою альтернативою опалення, вона також вважається новим джерелом відновлюваної енергії. Це вимагає менших витрат енергії, що означає менші витрати.

Що таке аеротермальна технологія?

Аеротермальна технологія використовує теплову енергію, що існує в повітрі, невичерпне джерело енергії. Це означає, що вам більше не буде потрібен газ або паливо, що робить її також більш безпечною альтернативою.

Аеротермальні системи можна використовувати як для обігріву приміщення, так і для охолодження, вони навіть можуть забезпечити санітарну гарячу воду.

Як працюють аеротермальні системи?

Аеротермія витягує теплову енергію з повітря, при необхідності приносячи тепло всередину або поза домом. В аеротермальних системах використовується замкнений контур з охолоджуючим газом. Підвищення тиску в газі нагріває повітря. Потім тепловий насос передає цю енергію туди, де вона потрібна, ззовні вашого дому або всередину, нагріваючи її, або навпаки, охолоджуючи ваш будинок після того, як тепло було відігнано і тиск знизився в контурі.

Воно працює, оскільки навіть у холодному повітрі є «тепло» (теплова енергія). У процесі аеротермальне обладнання створює більше енергії, ніж використовує: саме тому вважається джерелом відновлюваної енергії.

 

Які переваги аеротермальних систем опалення?

Аеротермальні системи мають ряд переваг над традиційними системами опалення та кондиціонування:

  • Вони зелені, оскільки використовують відновлюване джерело енергії.
  • Хоча установка дорожча, ніж у традиційному обладнанні, вони дешевші у використанні, оскільки потребують менше енергії (система з низьким споживанням).
  • Безпечніші, оскільки не використовують пального.
  • Вони є універсальними системами, здатними забезпечити опалення та санітарну гарячу воду, а також кондиціонування.
  • Можуть використовуватися спеціалізовані низькотемпературні радіатори, фанкойли або теплу підлогу. Компактні і прості в установці.

Теплові насоси Hitachi Yutaki S є прекрасним прикладом аеротермальної технології в її найкращому вигляді. Вони забезпечують комфорт протягом усього року, пропонуючи опалення, охолодження та гарячу воду з широким робочим діапазоном від -25 ° C до 46 ° C.

Окрім зменшеного енергоспоживання порівняно з традиційними системами, вони також сумісні з сонячними панелями для ще більшої економії. Yutaki S також має чотири різні енергозберігаючі режими енергоспоживання на вибір, так що ви можете використовувати його відповідно до вашого поточного способу життя та уподобань.

22 лютого 2021
×
Отримати консультацію