авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

Що таке VRF-системи?

VRF-система (з англ. Variable Refrigerant Flow) — система зі змінною витратою холодагента.
Це автоматизована мультизональна система кондиціонування повітря. Вона на щабель складніше стандартної спліт-системи, хоча певні спільні риси у них є. 

VRF-система теж має зовнішній блок, об’єднаний фреоновими трубопроводами із внутрішніми блоками. Але є суттєва різниця
У VRF-системах використовуються розгалужувачі — рефнети, і це головна відмінність VRF-систем від спліт-систем.
В спліт-системах на кожен внутрішній блок є окремий трубопровід з зовнішнього блоку, клапани спліт-системи також знаходяться у зовнішньому блоці. 
Зовнішні блоки VRF-систем мають одну трубу, яка виходить з нього й далі розгалужується рефнетами. Це стає можливим тому, що кожен внутрішній блок VRF-систем має власний клапан.
Типорозмір розгалужувача залежить від сумарної продуктивності цих блоків. 
Роботою VRF-системи керує мікропроцесорна система автоматики на основі складної програми управління. Вона забезпечує підтримку великої кількості параметрів і управління будь-яким елементом системи.
У VRF-системі завжди присутній лише один холодоагент. Цим вона відрізняється від системи чилер-фанкойл, де окрім контуру з циркуляцією холодоагенту є і гідравлічний контур.
Типова VRF-система складається з потужного зовнішнього блоку з одним або кількома компресорами, багатьох внутрішніх блоків, трубопроводів з циркулюючим холодагентом, що з'єднують зовнішній блок з внутрішніми, електричних кабелів, які утворюють замкнену мережу і з'єднують внутрішні блоки з зовнішнім, системи управління.

За що обирають VRF-системи?

 • Можна підключати багато внутрішніх блоків до зовнішнього. Їхня кількість може нараховувати десятки блоків різної потужності та типу — канальні, касетні, настінні тощо. Звісно, це значна перевага для великих об’єктів з різноманітними за форматом приміщеннями.
 • Можна під'єднати внутрішні блоки до загальної системи трубопроводів. Це дозволяє надалі розширити систему та полегшує монтажні роботи.
 • Керувати блоками (кожним окремо й усіма відразу) можна централізовано або окремо з пульта дистанційного керування.
 • Можуть працювати на охолодження та обігрів.
 • Малошумність, що гарантує комфорт людям, які знаходяться у приміщенні.

VRF-системи Hitachi: внутрішні блоки

Японський бренд Hitachi випускає лінійки зовнішніх та внутрішніх блоків для VRF-систем.
Варто відзначити, що в асортименті виробника є різноманітні рішення за розташуванням для зовнішніх блоків: касетні 4-поточні та 2-поточні блоки, канальні, настінні, підлогові, стельові блоки та блок Hydro Free для ГВП.

Внутрішні блоки Hitachi мають низку переваг:

 • Енергозбереження за допомогою детектора допомагає уникати зайвого енергоспоживання
 • Ідеальна інтеграція та легкий монтаж у приміщенні — ви можете обрати блок для установки у міжстельовому просторі, у невеликих приміщеннях тощо
 • Велика висота підйому конденсату — до 850 мм. Насос спрацьовує автоматично при режимі охолодження
 • Низький рівень шуму завдяки виносному вентилю терморегуляції (можна розміщувати поза приміщенням)
 • Висока швидкість реакції — більший потік при однаковій потужності, ніж у конкурентних касет, стін та каналів. Внутрішні блоки мають чотири швидкості вентилятора, щоб адаптувати потік повітря та забезпечити більший комфорт у кожному приміщені
 • Сумісність з усіма зовнішніми блоками VRF Hitachi

Для касетних блоків Hitachi пропонує панелі чорного або білого кольору, а також панелі нового дизайну із серії Silent Iconic, які дозволяють ідеально вписати їх в інтер’єрі.
Низькотемпературний модуль Hydro Free (45°C) призначений для радіаторів опалення та конвенкторів. Компактний і дуже тихий модуль може бути встановлений у будь-якому приміщенні.
Високотемпературний модуль Hydro Free підходить для задоволення потреби в опаленні та ГВП, завдяки рекуперації тепла через блок CH з внутрішніх блоків, що працюють у режимі охолодження.
Підлогові блоки мають  пульт керування інтегрований безпосередньо в консоль для спрощення доступу.

VRF-системи Hitachi: зовнішні блоки

В асортименті Hitachi є зовнішні блоки номінальною холодильною потужністю від 5 до >67 кВт. Комбінуючи блоки можна досягти потужності до 150 кВт.  Це Micro VRF (IVX Prime), SET FREE Mini, SET FREE Sigma Standard, SET FREE Sigma Standard високоефективний та відцентрові VRF.
Різні моделі лінійки Hitachi мають переваги, які роблять їх унікальними для ринку.
Наприклад, міні VRF з рекуперацією тепла (8 до 12 к.с.) — найкомпактніші тритрубні VRF. 
Вони мають мінімальну кількість фреону, що дозволяє розміщувати їх всередині (відповідає вимогам щодо концентрації фреону в приміщеннях). Легкий монтаж, конструкція скорочує складність трубних мереж, таким чином необхідність дозаправки зменшується. Для цієї VRF не потрібна дренажна система.
Блок працює одночасно на обігрів та охолодження, при цьому з низьким рівнем шуму. 
Для непомітного монтажу Hitachi також випускає VRF внутрішнього монтажу (від 4 до 10 к.с.(11-28 кВт).
Встановлюються на стелі або у технічному приміщенні — такий варіант ідеальний для історичного центру міста, де агрегати для кондиціонування не повинні псувати вид фасадів.
Можливо під'єднати до шести внутрішніх блоків. 
Ще одна ексклюзивна для ринку можливість від Hitachi — розумний контроль за мастилом у компресорі без датчиків.
Оптимальний рівень мастила підтримується при роботі та зупинці при перезапуску компресора. Забезпечується мінімальний рівень рідини в сепараторі, необхідний для змащування всіх компресорів та зниження витрат на електроенергію. 
Технологія Smooth Drive 2.0 дозволяє контролювати температуру середовища із кроком 0,1K. Ефективність при частковому навантаженні підвищена: EER до 6,96 (25% навантаження). Температура уставки швидко стабілізується завдяки частотному регулюванню до 0,1 Гц.
Smart Control автоматично змінює температуру кипіння відповідно до фактичних теплових потреб приміщення та зовнішньої температури.
Розумне розморожування у режимі Smart Defrost здійснює безперервний аналіз тривалості циклів відтавання, система автоматично адаптується, щоб зменшити їх до мінімуму. Система визначення кількості циклів розморожування оптимізована. Таким чином Hitachi забезпечує до чотирьох годин безперервної роботи без розморожування.
Унікальна тришарова антикорозійна обробка забезпечує захист від агресивного середовища й подовжує термін експлуатації обладнання. 
Змащувальний шар захищає від появи іржі та корозії. Гідрофобне покриття перешкоджає накопичуванню води — краплі стікають з поверхні. Антикорозійне покриття складається з плівки фосфату хрому або епоксидної смоли.
Температура потоку регулюється за допомогою Gentle cool, попереджаючи протяги та пов’язаний з ними можливий дискомфорт. 
Вперше для VRF SIGMA доступне очищування Frost Wash. Процес відбувається в три етапи: заморожування, розморожування та очистка теплообмінника для покращення якості повітря та підтримки потужності на потрібному рівні.
Hitachi пропонує розширений асортимент канальних блоків на ринку: від 1,1 кВт до 56 кВт. Спеціальний дизайн касетного блоку 800x800 відзначений престижними дизайнерськими нагородами й прикрасить будь-який сучасний інтер’єр.
Користувачам доступні додаткові аксесуари: фітинги, рефнети, пульти керування нового зразка, рішення для віддаленого керування — Aircloud Pro та CSNET Manager 2.

Зателефонуйте +38 044 390 62 56 або +38 067 504 68 66, щоб отримати консультацію щодо обладнання Hitachi.

5 жовтня 2021
×
Отримати консультацію