авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

Чи є необхідність замінити старий кондиціонер на новий?

Якщо ви регулярно використовуєте спліт-систему у своєму будинку, тоді ви звикли до комфорту, який забезпечує вам система кондиціонування. Але трапляється, що ви починаєте помічати, що ваш кондиціонер працює не так само, як раніше, і справа тут зовсім не в заміні фільтра…

Чи може це вирішити професійне технічне обслуговування, чи можливо обладнання потребує заміни? Ми підготували декілька підказок, які допоможуть вам визначитись з подальшими діями.

Краще відремонтувати чи замінити?

Почнемо з деяких моментів, які слід пам’ятати, перш ніж прийняти рішення:

 • перевірте гарантію вашого кондиціонера. Якщо вона ще діє – ви завжди можете звернутись до сервісного центру та відремонтувати обладнання, однак переконайтеся, що ви розумієте, чи це гарантійний випадок.
 • порахуйте скільки буде коштувати новий кондиціонер із монтажем і скільки вам коштує ремонт. Дане порівняння допоможе вам із вибором.
 • як ви думаєте, чи може ваш старий кондиціонер забезпечувати ефективну роботу після технічного обслуговування та ремонту? Якщо ж споживання енергії стало проблемою — це вказує на те, що краще все ж таки замінити старий пристрій на новий.
 • які переваги нової системи? Що пропонують виробники? Нові технології можуть переважити витрати на ремонт і експлуатацію в довгостроковій перспективі. Наприклад, побутові кондиціонери Hitachi постійно покращують: підвищують їх ефективність, додають їм надійності та простоти обслуговування.

Переваги покупки нового кондиціонера

Новий кондиціонер може стати чудовою інвестицією для вашого будинку, а кондиціонер Hitachi для житлових приміщень — тим більше. Ось деякі переваги нового приладу. 

 • Сучасні кондиціонери мають фільтри для покращення якості повітря у вашому домі.
 • Кондиціонери нового покоління мають високу енергоефективність. Технології швидко розвиваються і нові рішення пропонують кращу функціональність, споживаючи менше енергії. Наприклад, побутові кондиціонери Hitachi мають датчики, які виявляють активність людини та зменшують роботу або повністю вимикаються залежно від присутності у приміщенні. Це означає, що економія енергії від нового ефективного кондиціонера компенсує початкову вартість окупиться за декілька років.
 • Сучасні кондиціонери мають кращу охолоджуючу потужність, оскільки нові моделі використовують значно покращений холодоагент R32, який має нижчий потенціал глобального потепління (GWP).

Ознаки того, що ваш кондиціонер потребує заміни

Ви відремонтували свій кондиціонер і надали йому належний догляд, але як визначити, що термін служби кондиціонера наближається до кінця? Нижче наведено кілька ознак, на які слід звернути увагу, якщо гарантія на прилад вже не діє: 

 • Пристрій працює дедалі гірше. Першою ознакою є поступове погіршення його ефективності. Якщо ви чітко пам’ятаєте, що ваш кондиціонер працював набагато краще, коли він був новим, ніж у його нинішньому стані, навіть після ремонту, то краще його замінити, перш ніж він назавжди вийде з ладу.
 • Ви витрачаєте все більше і більше грошей на часті ремонти. В данному випадку краще інвестувати в новий кондиціонер.
 • Шумна робота без причини. Ви почали помічати шум, якого раніше не було, але тепер він не зникає навіть після належного обслуговування та ремонту. Гучне дзижчання, стукіт або скрегіт  — ці звуки можуть з’являтися періодично або постійно, але всі вони вказують на те, що ваш кондиціонер готовий до заміни.
 • Споживання енергії постійно зростає. Якщо ви помітили збільшення рахунків за електроенергію, то заміна старого на новий і більш енергоефективний пристрій з енергозберігаючими функціями допоможе вам знову зменшити цей рахунок.
 • Зміни в якості повітря у вашому домі. Якість повітря в приміщенні має вирішальне значення для здоров’я та безпеки вашої родини. Якщо ви помітили дивні запахи від кондиціонера, наявність цвілі всередині кондиціонера або, в крайніх випадках, незрозумілі спалахи алергії — чхання, кашель або висипання на шкірі; винним може бути ваш кондиціонер. Якщо після перевірки очищення фільтрів і компонентів не вирішує проблеми, настав час купувати новий.

Знайдіть свою ідеальну заміну старій системі кондиціонування

Знайдіть свій ідеальний варіант з асортименту кондиціонерів Hitachi, щоб створити приємний мікроклімат у себе вдома. Наш менеджер допоможе вам зробити правильний вибір. Телефонуйте 38 067 504-68-66.

23 червня 2022
×
Отримати консультацію