авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний
Ми проаналізували дані з різних країн, аби зрозуміти, чи справді на теплові насоси зростає попит у світі та що спричиняє їхню популярність.
Чи правда, що тепловий насос дозволяє суттєво заощаджувати на опаленні? Історії наших клієнтів свідчать про те, що це — беззаперечний факт!
Сьогодні розкажемо про практичне використання однієї серії VRF-систем Hitachi — SET FREE Sigma, і його перевагах для комерційних проєктів
Японський голос у дизайні завжди був особливим. Покажемо це на прикладі Silent-Iconic від Hitachi — панелі до касетного внутрішнього блоку.
Як компанія Hitachi почала випускати кліматичну техніку і стала одним із лідерів ринку? Розкажемо про шлях компанії детальніше.
Чим відрізняється двотрубна система VRF від тритрубної, і чи є аргументи на користь встановлення останньої?
Тепла підлога — це прихована під підлоговим покриттям система опалення. Вона забезпечує рівномірний нагрів підлоги у кімнаті, де встановлена
VRF-система — система зі змінною витратою холодагента. Вона на щабель складніше стандартної спліт-системи, хоча спільні риси у них є.
Енергоефективність — один із найбільш важливих показників при виборі обладнання для кондиціонування
Опалювальна система, яка замінює обігрівачі та кондиціонери — це про тепловий насос. Які різновиди теплових насосів бувають?
×
Отримати консультацію