авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний
Як підприємствам забезпечити дотримання температурних і комфортних умов на робочому місці, використовуючи енергоефективні рішення?
З часом ви починаєте помічати, що ваш кондиціонер працює не так само, як раніше, і справа тут зовсім не в заміні фільтра…
Чи однаковий принцип роботи кондиціонера та теплового насоса? І які їх відмінності? Обговоримо у статті.
Громадську думку з приводу портативних зволожувачів повітря формують різноманітні фактори, і ми розглянемо їх у цій статті.
Агрегати, які зволожують повітря, можуть бути особливо корисними для людей із респіраторними симптомами або сухою шкірою.
Ми проаналізували дані з різних країн, аби зрозуміти, чи справді на теплові насоси зростає попит у світі та що спричиняє їхню популярність.
Чи правда, що тепловий насос дозволяє суттєво заощаджувати на опаленні? Історії наших клієнтів свідчать про те, що це — беззаперечний факт!
Сьогодні розкажемо про практичне використання однієї серії VRF-систем Hitachi — SET FREE Sigma, і його перевагах для комерційних проєктів
Японський голос у дизайні завжди був особливим. Покажемо це на прикладі Silent-Iconic від Hitachi — панелі до касетного внутрішнього блоку.
Як компанія Hitachi почала випускати кліматичну техніку і стала одним із лідерів ринку? Розкажемо про шлях компанії детальніше.
×
Отримати консультацію