авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

Внутрішні стельові блоки з сенсором

Внутрішні стельові блоки з сенсором
0,00
HTCH-00079
Цена по запросу

Високоефективні блоки мають цілий ряд переваг у порівнянні зі стандартними блоками.

Датчик руху

  • Більш висока енергетична ефективність досягається в комбінаціях з зовнішніми блоками серій IVX Standart-Premium, FSXNH (E), FSXN1E за рахунок можливості установки датчика руху на внутрішньому блоці. Функція датчика руху полягає в тому, щоб змінювати в автоматичному режимі роботу системи в залежності від наявності людей в приміщенні і інтенсивності їхніх дій. В залежності від показань датчика кондиціонер може змінювати температурну уставку, швидкість роботи вентилятора і напрям розподілу повітря. При відсутності людей в приміщенні через певний час кондиціонер може повністю виключатися (налаштовується функція).

Низький рівень шуму

  • Завдяки застосуванню нового типу вентилятора внутрішнього блоку і нової конструкції дифузора мінімальний рівень звукового тиску вдалося знизити до 28 дБ (для моделі RPC-1.5FSN3).

Установка в приміщеннях з високими стелями

  • До стандартних 3 швидкостям вентилятора (LOW, MED, HIGH) додана четверта швидкість HIGH2. Тому, навіть при стандартному налаштуванні швидкісного режиму, внутрішній блок можна встановлювати на висоті 3,5-4,3 м від рівня підлоги і забезпечити достатню циркуляцію повітря по всьому периметру приміщення.

Дренажний насос для конденсату (опція)

  • В якості додаткового обладнання може бути використаний насос для відведення конденсату з дренажного піддону. Висота підйому конденсату 600 мм від верхнього краю внутрішнього блоку.

Серія внутрішніх блоків Hitachi включає в себе моделі RPC-1.5FSN3 - RPC-6.0FSN3 в залежності від холодопродуктивності системи.

З повним каталогом можна ознайомитись тут

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР ТА ОЦІНИТИ ЯКІСТЬ ТОВАРУ

Оцініть якість товару

×
Підбір обладнання
×
Отримати консультацію