авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний

Решітка лінійна регульована ЛР-25-65

Решітка лінійна регульована ЛР-25-65
Решітка лінійна регульована ЛР-25-65Решітка лінійна регульована ЛР-25-65Решітка лінійна регульована ЛР-25-65
0,00
ЛР-25-65
Цена по запросу

Призначення

  • Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжній вентиляції, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень. Жорстко закріплені жалюзі надають решітці міцність і приємний естетичний вигляд, тому добре підходять для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну. Можливо використовувати в якості підлоги.

Конструкція і матеріали

Решітки лінійні дворядні, з одним рядом нерухомих пластин закріплених під кутом 0 ° другим рядом регульованих горизонтальних пластин, змінюючи положення яких (кут нахилу підбирається індивідуально і регулюється незалежно один від одного), можна коригувати напрямок потоку повітря. Виготовляються з високоякісних алюмінієвих профілів, які покриваються порошковою фарбою, що дозволяє забезпечити надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища і запобігає передчасному зносу продукту. Решітки легко миються і мають приємну глянсову фактуру, завдяки чому виконують не тільки функціональну, але і декоративну функцію.
Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

Виготовлення

За посадковим розмірами LxH з кроком 5мм.

Комплектація

Можлива поставка з адаптером, виготовленим з оцинкованої сталі (з боковим або осьовим приєднанням до повітропроводу круглого або прямокутного перерізу).

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР ТА ОЦІНИТИ ЯКІСТЬ ТОВАРУ

Оцініть якість товару

×
Підбір обладнання
×
Отримати консультацію