авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний
Щілинний дифузор SDH
Щілинний дифузор SDHЩілинний дифузор SDHЩілинний дифузор SDHЩілинний дифузор SDHЩілинний дифузор SDHЩілинний дифузор SDH
0,00
SDH101247
Цена по запросу

Призначення

Щілинні дифузори прихованого монтажу застосовуються на об'єктах з підвищеними естетичними вимогами, але зі збереженням технічних параметрів. Використовуються в припливно-витяжній вентиляції і в будь-яких системах кондиціонування повітря. Призначені для установки в стінах або гіпсокартонних стелях, забезпечуючи відмінний естетичний вигляд. Можуть бути використані для подачі та відведення повітря.

Конструкція і матеріали

Конструкція даної продукції складається з високоякісного алюмінієвого корпусу з горизонтальними щілинними отворами, кількість яких, в залежності від моделі, може варіюватися від 1 до 6. Жалюзі на рамці рухливі, поворотні, забезпечують регулювання напряму повітря в приміщенні. Рамка такого дифузора має ребра і отвори для кращго стикування шпаклювального матеріалу з гіпсокартоном. Внутрішня планка, яка використовується для поділу щілин (2-х щілинні і більше) НЕ шпаклюється, тому колір дифузора потрібно підбирати під колір стелі або стіни, в залежності від місця його установки.

Можливе об'єднання декількох елементів, завдяки чому їх можна монтувати в безперервні лінії практично будь-якої довжини і форми.

При виготовленні дифузорів використовується захисне декоративне покриття - порошкове фарбування. Стандартний колір забарвлення - білий (RAL-9016), але за бажанням Клієнта можливе фарбування корпусу і ламелей в різні кольори згідно палітри RAL.

 

Виготовлення

Дифузори даної серії включають в себе вироби як стандартних розмірів, так і можливість виготовлення будь-якої довжини L з кроком 5мм в діапазоні від 300 до 2000 мм.

SDH-1 - h = 50 мм - дифузор з 1 щілиною має висоту підключення 50мм, кожна наступна щілина плюс 40мм.

Після установки дифузора, конструкція по краю обробляється гіпсовою шпаклівкою і чистовою обробкою. У закінченому вигляді видно тільки щілини і між щілинні перегородки.

Приклад замовлення і монтаж

SDH-1-2 (RAL-9016/9005) L = 500 - з 1-й щілиною, 2 - з 2-ма боковими фланцями (закритого краю). Застосовуються для елементів до 2-х метрів. Колір рамки - білий, ламелі - чорний.

SDH-2-1 (RAL-9016/9016) L = 1000 - з 2-ма щілинами, 1 - одна сторона заглушена, друга відкрита (в комплекті є стикувальні пластини для з'єднання щілинних дифузорів між собою). Застосовуються для елементів більш 2-х метрів. Колір рамки - білий, ламелі - білий.

SDH-3-0 (RAL-9016/9005) L = 1500 - з 3-ма щілинами, 0 - без бічних фланців (використовується як середній елемент при монтажі декількох щілинних дифузорів в одну лінію). Застосовуються для елементів більше 4-х метрів. Колір рамки - білий, ламелі - чорний.

Комплектація

- можлива поставка з Пленум-слотом, виготовленого з оцинкованої сталі

- можлива поставка з перфорацією (+ P)

- можлива поставка з демпфером (+ D)

Схема для замовлення щілинних дифузорів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР ТА ОЦІНИТИ ЯКІСТЬ ТОВАРУ

Оцініть якість товару

×
Підбір обладнання
×
Отримати консультацію