авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний
Панель дифузора DCS
Панель дифузора DCSПанель дифузора DCSПанель дифузора DCS
0,00
DCs
Цена по запросу

Призначення

Дифузори призначені для горизонтального поширення повітря, таким чином, що повітряний потік розподіляється по приміщенню рівномірно. Використовуються в припливно-витяжної вентиляції, кондиціонування або повітряного опалення.

Конструкція і матеріали

Лицьова панель перфорована, виготовлена ​​з високоякісної сталі.

DCc - панель з спрямованої перфорацією для кругового розподілу повітря з вихровим ефектом, отриманим на виході з дифузора, підвищує ежекцію (збільшує швидкість змішування внутрішнього потоку з припливним).

DCs - панель з спрямованої перфорацією для розподілу повітря в 4-х напрямках.

DCp - панель з круглою перфорацією d-5.0мм, має високий% живого перерізу.

DC + панель - панель дифузора типу DCc і DCs з зовнішніми розмірами 595х595 (під осередок стелі типу «Армстронг»), розмір робочої поверхні задається замовником, але один з розмірів не повинен бути більше ніж 550мм.

Модифікації:

Для з'єднання панелі з Пленум-боксом існує два види кріплення:

- стандартне кріплення (приховане) за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори на бічних полицях);

- центральне (один отвір, розташоване по центру дифузора), в такому випадку потрібно замовляти Пленум-бокс з центральною планкою кріплення (Т-траверса), яка буде закріплена в пленумі і мати отвори з різьбленням. З'єднується з допомогою гвинта М5 (йде в комплекті).

Панелі дифузорів покриваються термостійкою порошковою фарбою, яка забезпечує надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища і запобігає передчасному зносу продукту. Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування і в інший колір по каталогу RAL.

Виготовлення

За посадковим розмірами LxH з кроком 5мм.

 

Приклад замовлення і монтаж

DCc (RAL 9016) 300x300h - круговий розподілу повітря, стандартне кріплення (приховане) за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори на бічних полицях), колір білий.

DCs (RAL 9016) 300x300h (595х595) - розподілу повітря в 4-х напрямках, стандартне кріплення (приховане) за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори на бічних полицях), колір білий, габарити робочої поверхні 300x300, зовнішні габарити 595х595.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР ТА ОЦІНИТИ ЯКІСТЬ ТОВАРУ

Оцініть якість товару

×
Підбір обладнання
×
Отримати консультацію