авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний
Развернуть/свернуть фильтры
Дифузори
0,00
Усереднений рейтинг товарів в даній категорії
0,00
Усереднений рейтинг товарів в даній категорії

Система вентиляції буде ефективно виконувати свої функціональні обов’язки, коли в ній передбачено все до найдрібніших деталей. Наприклад, слід одразу потурбуватись, щоб повітря, яке подається в приміщення, рівномірно розподіляється по всій площі, не створюючи протягів. Допомогти в цьому може застосування вентиляційних дифузорів.

Що таке вентиляційний дифузор?

Дифузор вентиляційний представляє собою спеціальний пристрій для розподілення повітря. З зовнішньої сторони він часто має форму решітки. Даний пристрій використовують при обладнанні вентиляційних систем в житлових приміщеннях, в громадських місцях, на виробництві. Він сприяє рівномірному розподілу повітряних потоків від кондиціонера через повітряні канали в приміщення.

Основні функції дифузора

Вентиляційні дифузори в Україні застосовують з наступною метою:

  • для прикриття повітроводів;

  • з метою регулювання потоків повітря;

  • для забору і подачі повітряних мас в приміщення або з нього;

  • при облаштуванні систем кондиціонування або повітряного опалення.

Види вентиляційних дифузорів

В залежності від функціонального призначення розрізняють такі види дифузорів:

  • витяжні;

  • припливні;

  • припливно-витяжні.

За формою дифузори можуть бути квадратними, прямокутними або круглими. Різниця між ними в тому, що чотирикутний пристрій сприяє розподіленню повітряних потоків у всіх напрямках, а круглий здатен лише обмежувати цей потік. Тому круглий дифузор найчастіше монтується на стелі в житлових приміщеннях, а квадратні та прямокутні пристрої частіше застосовують у промислових та громадських спорудах.

Крім того, розрізняють також обладнання за матеріалом, з якого воно виготовляється. Найчастіше дифузори бувають:

  • пластиковими;

  • дерев’яними;

  • металевими (алюмінієвими).

Найбільш розповсюдженими є вироби з пластика: вони доступні за ціною, не схильні до корозійних процесів, а також прості у використанні та догляді за ними. Завдяки цим якостям їх часто використовують в приміщеннях з підвищеною вологістю та температурою (ванні кімнати, басейни, кухні, санвузли тощо).

Металеві дифузори більш міцні і витривалі до механічних ушкоджень. Їх використовують при обладнанні систем підігріву повітря та в приміщеннях, де температура повітря підвищена.

Дерев’яні вироби зазвичай виготовляються за дизайнерською задумкою, коли цього вимагає специфічний інтер’єр кімнати.

Монтаж дифузора для вентиляції

Дифузори можливо встановлювати безпосередньо в натяжній стелі або в верхній частині стін. Він закріплюється за допомогою спеціальних пристроїв, тому подбати про це краще на етапі будівництва чи виконання ремонтних робіт в приміщенні. Особливості монтажу дифузорів залежать від їх типу.

Часто задавані питання

Яка гарантія на дифузори?

Наш магазин пропонує дифузори по доступним цінам. Ми гарантуємо якість товару, тому що працюємо лише з перевіреними і надійними виробниками. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому застосовуємо індивідуальний підхід до кожного з них. Колектив магазину складається лише з досвідчених фахівців своєї справи, тому ви завжди зможете отримати професійну консультацію з приводу обладнання систем вентиляції.

Скільки коштує дифузор для вентиляції?

Дифузор для вентиляції, ціна якого залежить від його конструкційних особливостей та матеріалу, з якого він виготовлений, можна придбати в інтернет-магазині. При виборі даного обладнання краще скористатись порадами спеціалістів, які врахують всі нюанси певної моделі.

 

×
Отримати консультацію