авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний
Развернуть/свернуть фильтры
Розмір приміщення
Цiна

Приточно-витяжні установки

0,00
Усереднений рейтинг товарів в даній категорії
0,00
Усереднений рейтинг товарів в даній категорії

Забезпечити притік свіжого і чистого повітря до приміщення, водночас видаляючи з нього шкідливе і відпрацьоване, здатна система приточно-витяжної вентиляції. Завдяки своїй багатофункціональності подібні системи часто застосовують в житлових будинках, на промислових об’єктах, а також в громадських та адміністративних будівлях.

Принцип роботи припливно-витяжної вентиляції

Приточно-витяжна вентиляція купити яку можна в нашому інтернет-магазині, має два потоки повітря – притік і відтік. Притік забезпечує надходження свіжого повітря ззовні. При цьому обладнання не просто здійснює забір свіжого повітря з вулиці, а й його обов’язкову очистку через повітряний фільтр та його підігрів за допомогою рекуператора.

Відтік – це видалення та відведення відпрацьованого повітря з приміщення. Вентиляційна система поглинає вологе важке повітря з усіх приміщень та проганяє його через систему рекуперації, - під час цієї операції тепло відпрацьованої повітряної суміші спрямовують на обігрів свіжого повітря. Далі охолоджена суміш виводиться системою на вулицю.

Які завдання вирішує приточно-витяжна установка?

Приточно-витяжна вентиляція з рекуператором є одним із найкращих варіантів обладнання вентиляційною системою житлових приміщень. Специфічною особливістю такої установки є наявність двох потоків повітря, які працюють одночасно, але при цьому не змішуються. Система рекуперації, яка використовує тепло витяжного повітря для обігріву приточного, дозволяє заощадити до 80% витрат тепла, необхідного для підігріву повітряних мас в холодну пору року.   

Де застосовується?

Зазвичай приточно-витяжними установками обладнуються великі промислові та виробничі об’єкти, громадські будівлі, де має місце значне скупчення людей (басейни, театри, торгово-розважальні центри, готелі, офісні приміщення тощо).

Також доволі часто подібна система вентиляції зустрічається в квартирах та приватних будинках. Особливо ефективним є її застосування в умовах підвищеної вологості, - вона здатна видаляти зайву вологу з повітря.

×
Отримати консультацію