авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний
Развернуть/свернуть фильтры
Цiна
Розмір приміщення

Приточно-витяжні установки

Забезпечити притік свіжого і чистого повітря до приміщення, водночас видаляючи з нього шкідливе і відпрацьоване, здатна система приточно-витяжної вентиляції. Завдяки своїй багатофункціональності подібні системи часто застосовують в житлових будинках, на промислових об’єктах, а також в громадських та адміністративних будівлях.

Принцип роботи припливно-витяжної вентиляції

Приточно-витяжна вентиляція купити яку можна в нашому інтернет-магазині, має два потоки повітря – притік і відтік. Притік забезпечує надходження свіжого повітря ззовні. При цьому обладнання не просто здійснює забір свіжого повітря з вулиці, а й його обов’язкову очистку через повітряний фільтр та його підігрів за допомогою рекуператора.

Відтік – це видалення та відведення відпрацьованого повітря з приміщення. Вентиляційна система поглинає вологе важке повітря з усіх приміщень та проганяє його через систему рекуперації, - під час цієї операції тепло відпрацьованої повітряної суміші спрямовують на обігрів свіжого повітря. Далі охолоджена суміш виводиться системою на вулицю.

Які завдання вирішує приточно-витяжна установка?

Приточно-витяжна вентиляція з рекуператором є одним із найкращих варіантів обладнання вентиляційною системою житлових приміщень. Специфічною особливістю такої установки є наявність двох потоків повітря, які працюють одночасно, але при цьому не змішуються. Система рекуперації, яка використовує тепло витяжного повітря для обігріву приточного, дозволяє заощадити до 80% витрат тепла, необхідного для підігріву повітряних мас в холодну пору року.   

Де застосовується?

Зазвичай приточно-витяжними установками обладнуються великі промислові та виробничі об’єкти, громадські будівлі, де має місце значне скупчення людей (басейни, театри, торгово-розважальні центри, готелі, офісні приміщення тощо).

Також доволі часто подібна система вентиляції зустрічається в квартирах та приватних будинках. Особливо ефективним є її застосування в умовах підвищеної вологості, - вона здатна видаляти зайву вологу з повітря.

Часто задаваемые вопросы

Відмінність різних моделей полягає в ціні, яка безпосередньо пов’язана з продуктивністю обладнання та наявністю додаткових функціональних можливостей, а також в матеріалі, який використовувався при виготовленні установок.

Ціна припливної вентиляції, яку можна купити в інтернет-магазині, залежить від цілого комплексу чинників. Насамперед, мають значення розміри установки, її потужність, наявність додаткових функцій, режимів роботи і т. д. Для того, щоб уникнути зайвих витрат на обладнання, варто скористатися послугами професійних співробітників магазину, які виконають необхідні розрахунки і підберуть потрібне обладнання.
В нашому інтернет-магазині ви можете придбати приточно-витяжну вентиляцію за кращою ціною в Києві. Ми пропонуємо тільки якісний товар від найкращих виробників. На всі системи надається гарантія протягом 3 років. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а професійні менеджери зможуть допомогти з вирішенням будь-якого питання, пов’язаного з вибором установки.

 

×
Отримати консультацію