авторизований дистриб'ютор
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
вихідний
вихідний
Развернуть/свернуть фильтры

Кондиціонери Hitachi

5,00
Усереднений рейтинг товарів в даній категорії
5,00
Усереднений рейтинг товарів в даній категорії

Кондиціонер - це керований прилад, що працює від електричної енергії та призначений для створення комфортного (необхідного для користувача) мікроклімату приміщеннях. З настанням сирої погоди і негативно температури на вулиці, цей пристрій зігріє, а в літні дні рятує від виснажливої ​​і всюдисущої спеки. Система кондиціонування буде корисна як в житлових будинках і квартирах, так і різного роду торгових будівлях, а також для створення нормальних умов роботи в промислових і виробничих спорудах. Працює дане кліматичне обладнання на основі компресора, який він переганяє по системі фреон (холодоагенту), створюючи тиск в замкнутій герметичній магістралі.

Типи кондиціонерів

Всі кондиціонери працюють на одному і тому ж принципі і унікальні властивості холодоагенту в його магістралі, проте, випускаються вони різної конструкції.

Всі існуючі кондиціонери конструктивно поділяються на чотири основні групи:

  1. Моноблочні. Вся система кондиціонування зібрана в одному корпусі і для його монтажу необхідно мати отвір в стіні або у вікні, яке відповідає розміру моделі. Перевагою такого типу кондиціонерів є наявність нероз'ємних з'єднань в коротких фреонових магістралях. Однак, крім плюсів, конструкція моноблочного кондиціонера має ряд недоліків - високий рівень шуму, невелика потужність, якої вистачає лише для створення затишного мікроклімату в невеликих за площею приміщеннях.
  2. Спліт-система. Це сучасний і широко використовуваний в даний час тип кондиціонерів, що складаються з внутрішнього і зовнішнього блоків. Таким чином, відбувся поділ галасливого механізму компресора і блоку управління з системою фільтрації. Компактний внутрішній блок управляється з дистанційного пульта, що дуже зручно для експлуатації. Зовнішній блок монтується на металоконструкції із зовнішнього боку стіни приміщення і з'єднуватися за допомогою магістралі з внутрішнім, який дає керуючий сигнал для компресора.
  3. мульти-спліт системы. По суті такий вид кондиціонерів схожий зі звичайною спліт-системою, проте, крім одного внутрішнього блоку, ця комплексна установка, складається з декількох модулів, які пов'язані магістраллю і системою управління з одним зовнішнім основним блоком. Така конструкція вигідно відрізняється, якщо є необхідність, без шкоди для фасаду будівлі, встановити, наприклад, три внутрішні модуля в кожну кімнату трикімнатної квартири.
  4. Мобільні. Застосовується як засіб для тимчасового використання, так як займає багато житлового простору, але зате може легко забиратися на час коли кондиціонер не потрібен, або транспортуватися в іншу кімнату, приміщення або склад. Оснащений коліщатками для спрощення процесу переміщення.

Класифікація кондиціонерів за способом кріплення

Мобільні кондиціонери не кріпляться, а моноблочні встановлюються за допомогою комплектів для установки віконного або стельового кондиціонера. На ринку кліматичного обладнання існує ряд таких монтажних комплектів, також вони можуть идти у комплекті с кондиционером. Основне правило, яке потрібно врахувати — герметизація отвору і надійність кріплення без появи вібрації в процесі експлуатації.

По установці зовнішнього блоку спліт-систем ключове правило —  це надійність і захист від попадання на лопаті вентилятора різних предметів, гризунів, і також захист обладнання від вандалів, шляхом закриття сітчастим огородженням.

Перед покупкою потрібно визначитися з типом установки внутрішнього блоку управління роботою компресора і передачі кондиційованого повітря в приміщення.

Такий елемент спліт-системи може кріпитися трьома способами:

  • настінний:
  • стельовий;
  • підлоговий.

Кожен цей спосіб кріплення по своєму гарний і підходить під особливий (індивідуальний) вид приміщення і його характеристик використання. Найпоширеніший в побуті і в офісах - це настінний тип монтажу внутрішнього блоку. Для приміщень з великою площею кондиціонування і без можливості монтажу на стіни, підійде спліт-система з стельовим модулем. різновидами стельових модулів є касетні або ж канальні блоки, які ефектно монтуються в підвісну або натяжна стеля. а також можуть стояти і в окремій кімнаті, через систему повітропроводів розподіляють свіжий потік повітря. Купувати кондиціонер в Києві та в містах України, можливо як з подальшою самостійною установкою, так і скориставшись послугами професіоналів у цій галузі.

Види кондиціонерів по типу компресора: їх переваги та недоліки

У процесі ознайомлення з вартістю кондиціонера, який вам сподобався, необхідно розібратися з типами компресорів і іх схем живлення, так як вони тоже можуть відрізнятися. Виробники випускають кондиціонери з двома типами управління і електропостачання компресора:

  • Звичайний, зібраний по прямій (не інверторній) схемі живлення компресора. Агрегат приєднується до мережі 220 В, зі стандартною величиною частоти українських електромереж  —  50 Гц.  Схема проста, надійна але має недоліки пов'язані з великим навантаженням на обмотку компресора в режимі пуску, а також з нерівномірністю температури вихідного повітря. Тому компресори з прямим енергопостстачанням стають менш популярними і з часом вийдуть з продажу.
  • Інверторні. Потужність компресора, як основного елемента кондиціонера регулюється електронним способом через вплив на частоту змінного струму і її показники. За рахунок цього відбувається плавне регулювання потужності, та відповідно швидкості роботи компресора. Переваги такого типу вмикання компресора кондиціонера — це відсутність пускових струмів, за рахунок чого продовжується не тільки термін служби, а й відбувається економія електроенергії. 

Таким чином, не дарма професіонали обирають кондиціонери працюючі на компресорах інверторного типу - це удосконалення відмінно показує себе і дає відчутні переваги в плані економії, що важно для сучасного споживача.

Як вибрати кондиціонер?

Перед тим як купити кондиціонер недорого спеціалісті в цій галузі рекомендують ознайомитися з основними правилами їх вибору.

  • Потужність. Ключовий технічний параметр який розраховується на пропорції 1 кВт на 8 кв.м , від нього напряму залежить ефективність створення мікроклімату в приміщеннях певної площі.Спосіб живлення компресора і його тип, тобто звичайній або інверторний;
  • Тип кліматичного устаткування — моноблок, спліт-система, мульти-спліт, або мобільний варіант.
  • Функціональність. Крім охолодження або підігріву повітря в приміщеннях, сучасні кліматичні прилади можуть бути оснащені ионизаторами повітря, елементами очищення повітря від пилу його сушка, таймерами, системою автоматичного очищення та іншими.

Але при при виборі моделі врахуйте також такі показники: на яку сторону виходять вікна та їх розмір, висота стель, ступінь утеплення приміщення і наявність іншої кліматичної техніки, та приладів, які виділяють у процесі роботи теплову енергію.

Додаткові функції кондиціонерів

Додатковими функціями систем кондиціонування повітря, наявність яких буде впливати на вартість обладнання є:

  • Якість таі наявність системи фільтрації, тобто очищення повітря від пилу;
  • Іонізація повітря  — режим покращення якості якості повітря в приміщенні, який впливає організм людині, її самопочуття, та імунітет;
  • Сушка повітря, зменшує влажність;
  • Самодіагностика. Електронне виявлення несправностей в процесі експлуатації.
  • Рестарт. Можливість кондиціонера відновлення колишнього режиму роботи після збою в системі живлення.

Таким чином, врятуватися від спеки влітку та від прохолоди в приміщеннях, при зниженні температури на вулиці, зробити повітря в приміщенні максимально чистим, застосовуються системи кондиціонування, як одного з найбільш ефективних видів кліматичної техніки з елементами створення сприятливого мікроклімату.

×
Отримати консультацію